MK Classics представляє:
23 травня, 19:00 у Дім “Майстер Клас”
Концерт FAIREST ISLE
Тетяна Журавель – сопрано
Олена Жукова – клавесин
Програма
Джон Доуленд
Now, Oh Now I Needs Must Part
Come Again, Sweet Love
Flow My Tears.
Can She Excuse My Wrongs?
Генрі Перселл
Hark! The Echoing Air (з опери «Королева Фей»)
Music for a While ( з драми «Едіп»)
Fairest Isle (з опери «Король Артур»)
Кантата «From Rosy Bow’rs»
Георг Фрідріх Гендель
Каприччіо
Let Me Wander Not Unseen (з пасторалі «Веселий, вдумливий і помірний чоловік»)
O Sleep, Why Dost Thou Leave Me? (з ораторії «Семела»)
My Father! Ah, Methinks I see (з ораторії «Геркулес»)
Endless Pleasure, Endless Love (з ораторії «Семела»)
Where’re You Walk (з ораторії «Семела»)
O Had I Jubal Lyre (з ораторії «Джошуа»)
ТЕТЯНА ЖУРАВЕЛЬ
(колоратурне сопрано)
Випускниця Національної музичної академії України ім. П. Чайковського (клас Колесник Є. В.). Лауреат численних конкурсів, серед яких 1-й Міжнародний конкурс вокалістів Єви Мартон (Будапешт, 2014), 6-й Міжнародний конкурс молодих оперних співаків ім. А. Солов’яненка (Донецьк, 2013), 1-й Міжнародний конкурс вокалістів В. Норейки (Вільнюс, 2017), 9 конкурс оперних співаків «Grandi Voci» (Зальцбург, 2018).
2018 виконала партію Цариці ночі в постановці відомого режисера Грема Віка в Палаці мистецтв королеви Софії в Валенсії (Іспанія) та Арені Сферістеріо в Мачераті (Італія).
2017 з великим успіхом виконала соло сопрано в «Реквіемі» Лігеті разом з Національним оркестром Бельгії та Національним хором Угорщини в Брюсселі.
З 2016 року співпрацює з Угорською національною оперою (партії Цариці ночі («Чарівна флейта» Моцарта), Марії Сієрви («Любов та інші демони» П. Етвьоша), Віолетти Валері («Травіата» Верді), Львівською національною оперою, Open Opera Ukraine та ін.
Учасниця численних музичних фестивалів, серед яких LvivMozArt, Оперний фестиваль Мачерати (Італія), Пажайсліський музичний фестиваль (Литва), Угорський фестиваль в Будапешті, Oper im Berg Festival в Зальцбурзі (Австрія), Оперний фестиваль в Тульчині та ін.
ОЛЕНА ЖУКОВА
(клавесин)
Лауреат міжнародних конкурсів, Ph.D (кандидат мистецтвознавства), доцент кафедри камерного ансамблю Національної музичної академії України, засновник та викладач класу клавесину у Інституті музики ім. Р.М.Гліера, викладач камерного ансамблю у КССМШ ім. М. В. Лисенка. Брала участь у численних концертах як соліст, ансамбліст та концертмейстер (клавесин та фортепіано) у провідних залах міст України та за її межами, зокрема в Аргентині, Великобританії, Норвегії, Нідерландах, Південній Кореї, США, Угорщині, тощо. Співпрацювала як артист оркестру з провідними музичними колективами міста Києва, а саме: Державним камерним ансамблем «Київські солісти», Симфонічним оркестром Національної філармонії України, тощо, зокрема під орудою Саулюса Сондецкіса, Богодара Которовича, Кирила Карабиця, Рубена Толмачова, Зігфріда Хайнріха та ін. У 2000 році звернулася до історично-орієнтованого виконавства на старовинних інструментах, яке поєднує з академічним. Серед проектів, пов’язаних з бароковою музикою, брала участь у виступах ансамблів «Ars Amarilli», «Secundum Аrtem» (започатковані нею), «Kiev-Baroque», «Art-Offertorium», «Collegium Kyiv» та ін.; майстеркласах провідних європейських музикантів. Має фондові аудіо-записи у Національній радіокомпанії України, у Великій Британії вийшов CD «Great Olde European Music», створений за її участі. 2017 року вийшов CD клавесинної музики «Harpsichord Mystery». У складі проекту Two violins представляла Україну протягом Зимових Олімпійських ігор в м. Пхьончанг та м. Сеул (лютий, 2018) у межах Юнацьких Олімпійських ігор (м.Буенос-Айрес, Аргентина); брала участь у джазовому фестивалі ASUJAZZ (м. Асунсьон, Парагвай, жовтень 2018)
Лауреат Першої премії у двох категоріях Міжнародного конкурсу гри на клавесині Ванди Ландовської (м. Руво ді Пулья, Італія, 2014), Лауреат Першої премії та призу глядацьких симпатій IV Міжнародного конкурсу вокально-фортепіанних дуетів «Три століття класичного романсу» (Росія, Санкт-Петербург, 2008), Лауреат Першої премії Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Мистецтво ХХІ століття» (Ворзель),