На прохання киян, повторюємо лекцію про пост-постмодернізм та метамодернізм. Але навіщо входити в одну річку двічі? Александер вирішив не просто повторити, але й додати в лекцію нову інформацію про найсучасніші події в релігії, політиці та поп-культурі.
Чи закінчився постмодерн? Це питання, яке викликає гарячі дискусії. Одні кажуть, що поява нових медійних технологій вже призвела до зміни культурної домінанти і ми живемо на світанку нової епохи. Інші – що постмодернізм є остаточним вироком людства.
Аби порозумітись з новими термінами та остаточно вирішити, що ж краще обрати в новому сезоні – попкорн або коктейль Молотова, гіперіронію або "нову щирість", ми вирішили розставити всі крапки над "ї".
Під час нової лекції Александер стане вашим гідом по останнім філософсько-культурологічним трендам. Чому не прижились транс-постмодернізм, альтермодернізм або діджімодернізм? Що таке метамодернізм і чому стільки розмов навколо цього суперечливого терміну?
Чому американські альт-райт почали масштабне полювання на арт-проект від Шая Лабаф, Люка Тернера та Насті Рьонко? Чи є театр на Подолі зразком метамодерної архітектури? Навіщо таємничій філософ Ханзі Фрайнахт приїздив до Києва? Чи є "Храм Сатани" зразком метамодерної релігійної організації? Чому Тайка Вайтіті вирішив зняти "комедію про Гітлера"?
Про ці та інші таємниці сьогодення ми дізнаємось під час найіронічнішої та найщирішої лекції цієї теплої зими 2020: "Метамодернізм: Новий Світанок".
Про спікера:
Александер Кроліковскі (1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.
Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.
Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.