Описівенту

Підприємці, привіт! 26.02 укотре відбудеться захід “Швидка експертна допомога: індивідуальні бізнес-консультації для підприємців”. Разом з бізнес-експертами та успішними підприємцями будемо знаходити ідеальні рішення для розвитку вашого бізнесу та кар’єри, які відповідають вимогам часу.

Що ж таке Швидка Експертна Допомога?

30-хвилинні індивідуальні бізнес-консультації; досвід діючих підприємців та експертів; простий та ефективний спосіб поспілкуватись з експертами в режимі тет-а-тет; можливість отримати зворотний зв'язок, поради та рекомендації щодо власного бізнесу. Консультації відбудуть в онлайн-форматі. Записуйтесь до експертів від Chasopys та знаходьте рішення разом.

⏰ Коли: 26.02 о 10:00 - 13:00.

????Де: Zoom або Google Meet
Вартість однієї 30-хвилинної консультації одного експерта: 60 грн.

Експерти, які беруть участь в ініціативі:

Олена Кобилянська — засновниця консалтингової агенції Unicorn Solutions&Consulting. Експертиза: стратегічний розвиток бізнесу та актуалізація бізнес-моделей, управління бізнес-процесами та оптимізація витрат в умовах кризи.

Костянтин Коптєлов — експерт з OKR, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip.???? Експертиза: ефективна віддалена робота, показники в бізнесі, оптимізація бізнесу, OKR.

Ксенія Вербаховська — digital-маркетолог в Orner, консультантка Дія.Бізнес, понад 8 років працює в маркетингу. Експертка у сфері eCommerce та retail. Експертиза: формування власного сильного маркетингового відділу, створення й запуск нового бренду, точковий перегляд поточної маркетингової стратегії бізнесу.

Уляна Кулікова — засновник і керівник бізнес-школи Profi. Експертиза: емоційний менеджмент, конфліктологія та робота в команді.

Марія Романова — керівниця Radar Tech (компанія, яка впроваджує корпоративні інновації, перший корпоративний акселератор в Україні), team leader першого набору програми ВДНГ-TECh. Експертиза: продаж послуг бізнес-клієнтам, бізнес девелопмент (як представити рішення, на які питання потрібно відповісти), де шукати інвестиційну підтримку для стартапів в умовах кризи, як сформувати pitch deck свого проєкт.

Володимир Копоть – засновник LegalTech проєкту Monitor.Estate та Керуючий партнер Юридичної фірми «KopotLawyers». Експертиза: юридичний супровід господарської діяльності компаній та юридичний аудит ризиків (комплаєнс), нерухомість/перевірка забудовників в умовах карантину

Ірина Еркан — власниця Strategic Communication Agency, Business Solution Engineer, експерт комунікацій бізнес-клієнт. Експертиза: брендинг, комунікаційні стратегії, візуальні комунікації.

Наталка Макогон — GR, PR-експерт,
Falcon Heavy Київського метрополітену. Експертиза: ефективна взаємодія з державними та комунальними установами, нестандартне просування, ефективна робота команди, соціальні проекти та соціальна відповідальність бізнесу.

Олександр Бородін — директор Finassistant (http://finassistant.com.ua). Експертиза: оптимізація витрат в кризових умовах, управлінський облік та звітність, бюджетування та прогнозування, бухгалтерський облік, оподаткування, фінанси.

Тетяна Кучерук — кар'єрна консультантка, рекрутерка в Skill, Will & Partners, ex-HR менеджерка в Sayenko Kharenko. Експертиза: для стартапів - побудова функції рекрутингу в компанії, побудова та управління HR брендом компанії, залучення тимчасових працівників, graduate recruitment; для пошукачів роботи - кар'єрні переходи, побудова кар'єрного плану, пошук роботи, профорієнтація дорослих, ефективне резюме та супровідний лист, підготовка до співбесіди.

Андрій Хантіль — директор юридичної компанії Universal Lex. Експертиза: міжнародне та українське право, реєстрація компаній, супровід інвестиційних угод стартапів, МСП, ПІВ.

Дізнатися більше сховати

Хто йде?

Всі відвідувачі
З Lviv
Друзі
Друзі(?)
Щоб побачити своїх друзів на заході, увійдіть через Facebook
Поділитись подією

Або надішліть запрошення своїм друзям.

Надіслати
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Підписатися на знижки і анонси

Місто, яке мене цікавить

 • Львів
 • Харків
 • Дніпро
 • Одеса
 • Київ
 • Львів
 • Харків
 • Дніпро
 • Одеса
 • Київ

Категорії

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Вхід
або
або
Новий користувач? Зареєструватись
Зареєструватись
або
Читати
Якщо у вас вже є акаунт на 2Event - будь ласка, залогіньтесь. Вхід
Скинути пароль
Create password
Майбутня функція
Ця функція з'явиться найближчим часом.
На головну
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
На головну
Виберіть місто
Виберіть країну
Add to Gallery