What's On Friday відкриває сезон кінопоказів та лекцій на даху Lviv Film Center! Запрошуємо вас разом провести не лише затишний, а й корисний та приємний вечір у чудовій компанії. Почнемо з лекції відомого тренера, засновника і керівника Школи розвитку SPE - Романа Кушніра. Роман прочитає лекцію про способи удосконалення ведення перемовин. Отримана інформація неодмінно знадобиться вам у повсякденному житті. Опісля лекції на нас чекає перегляд одного із найкращих фільмів за версіями багатьох світових ресурсів - "Ігри розуму".
КОЛИ: 17 травня, четвер, 20:00
ДЕ: Lviv Film Center, вул. В. Великого, 14а
ПРИДБАТИ КВИТКИ: https://2event.com/uk/events/1397711
Кількість місць строго обмежена - 70. Тому поспішіть придбати квитки за дуже привабливою вартістю - 90 грн. Аби вам було тепло та комфортно, захопіть, будь ласка, із собою пледи, а також зігріваючі напої. У випадку, якщо розпочнеться дощ, ми будемо змушені перенести подію в кінозал Lviv Film Center.
ТРЕНІНГ РОМАНА КУШНІРА НА ТЕМУ "УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИКІВ ВЕДЕННЯ ПЕРЕМОВИН"
Початок: 20:00
Цілі тренінгу: Змінити ставлення до щоденного спілкування, завдяки чому можна буде проводити набагато ефективніші ділові перемовини.
Структура тренінгу:
1. Переговорні стратегії і ролі у переговорах;
2. Теорія ігор у перемовинах;
3. Ключові навики перемовника і способи їх удосконалення.
ФІЛЬМ "ІГРИ РОЗУМУ"
Початок: 21:30
Тривалість: 2 год 15 хв
Мова: українська
Трейлер: https://youtu.be/9wZM7CQY130
«Ігри розуму» (англ. A Beautiful Mind, дослівно «Блискучий розум») — біографічна драма Рона Говарда за однойменною книгою Сильвії Назар. Фільм отримав чотири «Оскари» (найкращий фільм, адаптований сценарій, режисура, актриса другого плану — Дженіфер Конеллі)[3], нагороду «Золотий глобус» і був відзначений декількома призами BAFTA. Прем'єра фільму відбулася 21 грудня 2001 року в США. Фільм був позитивно сприйнятий критиками і зібрав понад 300 млн доларів по всьому світу.
Джон Форбс Неш — відомий математик. На його рахунку революційні досягнення в галузі квантової механіки та теорії ігор. Йому належить Нобелівська премія в галузі економіки 1994 року. Однак фільм не про математику, а про страшну хворобу, яка розмиває межу між ілюзорністю та реальністю — шизофренію.